Budapest XX. Kerületi
(061) 285-3420 Budapesti Lajtha László Alapfokú Művészeti Iskola Telefonszáma
lajthazene[KUKAC]gmail[PONT]com Budapesti Lajtha László Alapfokú Művészeti Iskola Email címe
010503020607080910

Zeneiskola Videó Archívum

Bemutatkozó film (2000)Bemutatkozó film (2001)Alkotóműhely Shakespeare nyomában
 

Multimédiás előadások

Multimédiás előadások

 

Minősítési oklevél

 

 

Főoldal | Eredményeink

2016/2017-es tanév eredményei

 

A 2014/2015-ös tanév eredményei

Verseny eredmények

tanuló neve

verseny

elért eredmény

tanár neve

 

Ambrus Eszter

Bartók Béla Nemzetközi Zongoraverseny

bejutott az országos döntőbe

Egri Katalin

 

Botos Katalin

Bartók Béla Nemzetközi Zongoraverseny

bejutott az országos döntőbe

Andrásiné Karmanóczki Tünde

 

Lőrincz Zoé Piroska

Országos Négykezes verseny

bejutott az országos döntőbe

Porzsolt Györgyné

 

Bálint Barbara Ning

Országos Négykezes verseny

bejutott az országos döntőbe

Porzsolt Györgyné

 

Berecz Dóra

Jeney Zoltán Országos Fuvolaverseny

országos 6. hely

ZETA különdíj

Kiss Ágota

 

Faragó Eliza

Jeney Zoltán Országos Fuvolaverseny

Budapesti területi válogató – arany

Országos 7. hely

Vicziánné Simándi Éva

 

Muhari Nóra

Rácz Aladár Országos Cimbalomverseny

  1. hely

Maróczy Gabriella

 

Mohácsi Benjámin

XXI. Budapesti Ütőfesztivál kamarazene kategória

kiemelt nívódíj

Mizsák István

 

Mizsák Benjámin

XXI. Budapesti Ütőfesztivál kamarazene kategória

kiemelt nívódíj

Mizsák István

Borbély Bence Regő

XXI. Budapesti Ütőfesztivál kamarazene kategória

kiemelt nívódíj

Mizsák István

Borbély Bence Regő

XXI. Budapesti Ütőfesztivál duó kategória

kiemelt nívódíj

Mizsák István

Mizsák Benjámin

XXI. Budapesti Ütőfesztivál duó kategória

kiemelt nívódíj

Mizsák István

Mohácsi Benjámin

XXI. Budapesti Ütőfesztivál szóló kategória

kiemelt nívódíj

Mizsák István

Mizsák Benjámin

XXI. Budapesti Ütőfesztivál szóló kategória

nívódíj

Mizsák István

Borbély Bence Regő

XXI. Budapesti Ütőfesztivál szóló

dicséret

Mizsák István

Mohácsi Benjámin

Győri Országos Ütőverseny szóló kategória

  1. hely

Mizsák István

Mizsák Benjámin

Győri Országos Ütőverseny duó

  1. hely

Mizsák István

Borbély Bence Regő

Győri Országos Ütőverseny duó kategória

  1. hely

Mizsák István

 

Országos Négykezes- és Kétzongorás verseny területi válogatójának eredménye:

 

  • Dicséretet kapott: Kormányos Bence 1. o. - Kmeczó András 2.o. (tanáruk: Egri Katalin)
  • Dicséretet kapott: Kmeczó András 2.o.- Botos Katalin 3.o. (tanárok: Egri Katalin és Karmanóczki Tünde)
  • Bronz díj: Tomerle Fanni 4.o. - Horváthné Farkas Katalin (tanár-diák páros)
  • Ezüst díj: Ambrus Eszter 10.o. - Egri Katalin   (tanár-diák páros)
  • Ezüst díj: Lórincz Zoé 7.o. - Porzsolt Györgyné (tanár-diák páros) 
  • Ezüst díj: Lőrincz Zoé 7.o.- Bálint Barbara Ning 7.o.(tanáruk: Porzsolt Györgyné)

 

Felvételi eredmények

tanuló neve

szak

iskola

felkészítő tanár

Tuznik Natália

magánének szak

Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola

Tassonyiné Zalay Lídia (korrepetitor: Horváth Kornél)

(szolfézs tanár: Maróczy Gabriella)

Józan Vivien

cimbalom szak

Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola és Gimnázium

Maróczy Gabriella növendéke

(korrepetitor: Horváth Kornél)

(szolfézs tanár: Maróczy Gabriella)

Hajdu Tamás Károly

gitár tanszak

Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola és Gimnázium

Földi Gergely növendéke

(szolfézs tanár: Maróczy Gabriella)

Jangel Ágnes

képzőművészet

Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola

Németh Márta

Sas Vilmos

képzőművészet

Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola

Németh Márta

 

A 2013/2014-es tanév eredményei

Tanuló neve

Elért eredmények

Verseny neve

Tanár neve

Kmeczó András

dicséret

Ferenczy György

Egri Katalin

Botos Kata

dicséret

Zongoraverseny

Andrásiné K. Tünde

Tomerle Fanni

dicséret

zongoraverseny

Horváthné F. Katalin

Mohácsi Benjámin

nívó

XXI. Fővárosi

Mizsák István

Mizsák Benjámin

nívó

Ütőfesztivál

Mizsák István

Mizsák Benjámin

nívó

bejutott az országos döntőbe

Szolfézs verseny

Balásházi Bálint

Belecz Balázs

nívó

Ütőfesztivál

Mizsák István

Borbély Bence Regő

nívó

Ütőfesztivál

Mizsák István

Borbély Bence Regő

dicséret

Szolfézs verseny

Maróczy Gabriella

Kozák Botond

nívó

Ütőfesztivál

Mizsák István

Tornyossy László

nívó

Ütőfesztivál

Mizsák István

Bana Adrienn

nívó

Ütőfesztivál

Mizsák István

Bodnár Gergő

nívó

Ütőfesztivál

Mizsák István

Kovács Álmos

nívó

Ütőfesztivál

Mizsák István

Mizsák Benjámin

nívó

Ütőfesztivál

Mizsák István

Porkoláb Eszter

nívó

Ütőfesztivál

Mizsák István

Seres Diána

nívó

Ütőfesztivál

Mizsák István

Tölgyesi Ödön

nívó

Ütőfesztivál

Mizsák István

Zeitler Petra

III. hely

Népdaléneklési verseny

Tóth Anna Zita

Mező Ernő Richárd

III. hely

 Gitárfesztivál

Földi Gergely

Hajdú Tamás Károly

III. hely

 Gitárfesztivál

Földi Gergely

Urbán Máté

III. hely

Gordonka verseny

Csala Éva

Komarek Anna

III. hely

Gordonka verseny

Csala Éva

Kálmán Debóra

dicséret

Fuvolaverseny

Tóth Anna Zita

Berecz Dóra

II. hely

Fuvolaverseny

Kiss Ágota

Tarnai Anna

kiemelt nívó

Fuvolaverseny

Vicziánné Simándi Éva

Faragó Eliza

nívó

Fuvolaverseny

Vicziánné Simándi Éva

Veér Annamária

 

Magánének verseny

Tassonyiné Zalay Lídia

Józan Vivien

III. hely

Magánének verseny

Tassonyiné Zalay Lídia

Tuznik Natália

 

Magánének verseny

Tassonyiné Zalay Lídia

Goldberger Diána

különdíj

Kamaraverseny

Kiss Anikó

Kucsák Kitti

dicséret

Gödöllői kastély

Holczapfel Zsuzsanna

Hodvogner Emília

dicséret

rajzpályázat

Holczapfel Zsuzsanna

Masa Júlia

dicséret

Ilyennek láttam a

Holczapfel Zsuzsanna

Tölgyesi Zsófia

dicséret

Szt. Koronát

Holczapfel Zsuzsanna

Jung Zsanett

II. hely

Budapesti rajzverseny

Holczapfel Zsuzsanna

 

A 2012/2013-as tanév eredményei

 

Verseny eredmények

tanuló neve

verseny

elért eredmény

tanár neve

 

Bana Adrienn

XII. Országos Klarinétverseny Budapesti Válogató

ezüst minősítés

Tassonyi Zsolt

 

Mizsák Benjámin

XX. Budapesti Ütőfesztivál szóló kategória

kiemelt nívódíj

Mizsák István

 

Borbély Bence Regő

XX. Budapesti Ütőfesztivál szóló kategória

nívódíj

Mizsák István

 

Borbély Bence Regő

XX. Budapesti Ütőfesztivál duó kategória

dicséret

Mizsák István

 

Kozák Botond

XX. Budapesti Ütőfesztivál duó kategória

dicséret

Mizsák István

 

Mohácsi Benjámin

XX. Budapesti Ütőfesztivál kamarazene kategória

kiemelt nívódíj

Mizsák István

 

Belecz Balázs

XX. Budapesti Ütőfesztivál kamarazene kategória

kiemelt nívódíj

Mizsák István

 

Tökgyesi Ödön

XX. Budapesti Ütőfesztivál kamarazene kategória

kiemelt nívódíj

Mizsák István

 

Vereczkei Márk

XX. Budapesti Ütőfesztivál kamarazene kategória

kiemelt nívódíj

Mizsák István

Belecz Balázs

XX. Budapesti Ütőfesztivál kamarazene kategória

kiemelt nívódíj

Mizsák István

Borbély Bence Regő

XX. Budapesti Ütőfesztivál kamarazene kategória

kiemelt nívódíj

Mizsák István

Kozák Botond

XX. Budapesti Ütőfesztivál kamarazene kategória

kiemelt nívódíj

Mizsák István

Mizsák Benjámin

XX. Budapesti Ütőfesztivál kamarazene kategória

kiemelt nívódíj

Mizsák István

Mohácsi Benjámin

XX. Budapesti Ütőfesztivál kamarazene kategória

kiemelt nívódíj

Mizsák István

Mohácsi Benjámin

XX. Budapesti Ütőfesztivál kamarazene kategória

nívódíj

Mizsák István

Mizsák Benjámin

XX. Budapesti Ütőfesztivál kamarazene kategória

nívódíj

Mizsák István

Lőrincz Zoé

XX. Budapesti Ütőfesztivál kamarazene kategória

nívódíj

Mizsák István

Nagy Zsombor

XX. Budapesti Ütőfesztivál kamarazene kategória

nívódíj

Mizsák István

Mizsák Benjámin

Papp Lajos Regionális Zongoraverseny

második helyezés

Andrásiné Karmanóczki Tünde

 

Mizsák Benjámin

Országos Zongoraverseny Területi Válogató

harmadik helyezés

Andrásiné Karmanóczki Tünde

 

Tomerle Fanni

Papp Lajos Regionális Zongoraverseny

harmadik helyezés

Horváthné Farkas Katalin

 

Tomerle Fanni

Országos Zongoraverseny Területi Válogató

harmadik helyezés

Horváthné Farkas Katalin

 

Miskei Alfréd Márk

Papp Lajos Regionális Zongoraverseny

harmadik helyezés

Baksainé Csitári Ilona

 

 

Felvételi eredmények

tanuló neve

szak

iskola

felkészítő tanár

Ferencz Krisztina

zongora szak

Weiner Leó Zeneművészeti Szakközépiskola

Egri Katalin növendéke

Csendes Henrietta

cimbalom szak

Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola és Gimnázium

Maróczy Gabriella növendéke

Mudra Katinka

magánének szak

Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola és Gimnázium

Tassonyi Lídia növendéke

 

A 2011/2012. tanév eredményei

XIX. Fővárosi Ütőfesztivál
Kiemelt nívódíj (7 fő)
Nívódíj (9 fő)
Dicséret (4 fő)
Tanári különdíj (1 fő)
 
III. Rados Dezső Hegedűverseny
Dicséret (1 fő)

III. Országos Lajtha László Műveltségi- és Népdaléneklési vetélkedő
Alapfokú csapatverseny I. díj (Deák Balázs, Deák Boglárka, Halas-Zsoldos Márkó, Kovalik Nikolett, Körmendi Nóra, valamint póttagként Tóth Vivien)
népdaléneklési verseny III. díj (Kovács Réka)

IX. Országos Négykezes és Kétzongorás Verseny
Kiemelt 1 díj (2 fő)
I. hely (2 fő)
II. hely (2 fő)
 
VII. Országos Rácz Aladár Cimbalomverseny
I. hely (4 fő)
 
Országos Bartók Béla Zongoraverseny
Egyéb díjazás (2 fő)
 
Zeneművészeti Szakközépiskolába felvett növendékek:

Boczor István (trombita)
Felkészítő tanár: Kolossa András
Kozelka Noémi (fuvola)
Felkészítő tanár: Kiss Ágota
Budavári Anna (magánének)
Felkészítő tanár: Drabik Zsuzsanna

Képzőművészet

Pentel japán nemzetközi rajzpályázat
III. hely (1 fő)

Argentina "Urcola" nemzetközi rajzpályázat
Dicséret (1 fő)

42. World Schoolchildrens Art Ex. Taiwan
I. hely (1 fő)
II. hely (1 fő)
III. hely (1 fő)
Dicséret (1 fő)

Rajzold le a Mikulást
II. hely (1 fő)

RS Bútorház országos rajzpályázat
II. hely (1 fő)
egyéb díjazás (1 fő)

 

A 2010/2011-es tanév eredményei

IV. Farkas Ferenc Zongoraverseny válogató 
Bálint Barbara Ning (bejutott a verseny döntőjébe)
Tanár: Porzsolt Györgyné
 
IV. Farkas Ferenc Zongoraverseny döntő
Bálint Barbara Ning (dicséret)
Tanár: Porzsolt Györgyné 
 
V. Fülemüle Népzenei Fórum 
Bálint László Domonkos (kiemelt nívódíj)
Tanár: Kiss Anikó
 
Országos Weiner Leó Fesztivál Weiner Leó születésének 125. évfordulója tiszteletére
Horváth Dániel zongora (eredményes részvétel oklevél)
Tanár: Demeterné Gyarmati Anikó
 
IV. Bántai Vilmos budapesti fuvolaverseny
Kozelka Noémi Annamária (bronz fokozat)
Tanár: Kiss Ágota
Korrepetitor: Tomasovszki Katalin                                                       
Kuti Beáta (bronz fokozat)
Tanár: Gaál Zsolt
Korrepetitor: Czender Ágnes
 
VI. Országos Népzenei verseny budapesti területi válogató
Bálint László Domonkos (arany fokozat)    
Tanár: Kiss Anikó
 
XVIII. Fővárosi Ütőfesztivál
 
Mizsák Menjámin szóló kategória (arany fokozat)
Korrepetitor: Porzsolt Györgyné 
Kaszab Sebő, Mizsák Benjámin duó kategória (arany fokozat)
Borbély Bence Regő, Dargai-Kis Vajk, kamara kategória (bronz fokozat)
Hegedűs Botond, Kaszab Sebő,
Kovács Álmos, Kozák Botond,
Major Ádám, Mizsák Benjámin,
Tornyossy László

Balázs Dániel, Dominguez Elier, (arany fokozat)
Hertlein Kristóf, Józsa Gergely,
Kaszab Sebő, Kővári Gergő,
Mizsák Benjámin, Pintácsi Dániel,
Szűcs Benedek, Tóth Miklós
Tanár: Mizsák István

X. Országos Kodály Zoltán szolfézs-és népdaléneklési verseny budapesti válogató
Demeter Róbert Patrik (kiemelt nívódíj)
Ambrus Eszter (nívódíj)
Mizsák Benjámin (dicséret)
Tanár: Józsáné Hajdu Zsuzsa (tanári különdíj)

XIII. Országos Ütőhangszeres Kamaraverseny
Balázs Dániel, Dominguez Elier, (bronzérem)
Hertlein Kristóf, Józsa Gergely,
Kaszab Sebő, Kővári Gergő,
Mizsák Benjámin, Pintácsi Dániel,
Szűcs Benedek, Tóth Miklós
Tanár: Mizsák István

VI. Országos Népzenei verseny
Bálint László Domonkos – citera  (III. díj)
Tanár: Kiss Anikó

VIII. Országos Fuvola-duó verseny
Kozelka Noémi Annamária (emléklap)
Tóth Orsolya
Mózsik Zsófia
Sahin Veronika
Tanár: Kiss Ágota 

IV. Országos Varga László Énekverseny
Mudra Katinka (10. helyezés)
Tanár: Tassonyi Zsoltné
Korrepetitor: Horváth Kornél

Zene-és Művészeti Iskolák magánének szakos tanulóinak XIII. balassagyarmati találkozója
Mudra Katinka    
műdal kategória (3. helyezés)
opera kategória (3. helyezés)
Tanár: Tassonyi Zsoltné
Korrepetitor: Horváth Kornél

VI. Budapesti Dalverseny
Czahesz Zsófia (dicséret)
Mudra Katinka (dicséret)
Tanár: Tassonyi Zsoltné
 
X. Országos Kodály Zoltán szolfézs-és népdaléneklési verseny
Demeter Róbert Patrik ( I. díj)
Ambrus Eszter (III. díj)
Tanár: Józsáné Hajdu Zsuzsa (tanári különdíj)
 
FELVÉTELT NYERT NÖVENDÉKEK
 
Feka Zsolt – gitár (Egressy Béni Zeneművészeti Szakközépiskola) 
Tanár: Földi Gergely 
Szolfézstanár: Józsáné Hajdu Zsuzsa
 
Mérey-Kádár Kata – magánének (Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola)
Tanár: Tassonyi Zsoltné
Korrepetitor: Horváth Kornél
Elmélet tanár: Tomasovszki Katalin
Képzőművészet

Közlekedj okosabban, élj egészségesebben! c. rajzpályázat
Tölgyesi Zsófia (kiemelkedő díj)
Gyurcsa Alexandra (kiemelkedő díj)
Kiss Dorina (kiemelkedő díj)

Nemzeti Fejlesztési Minisztérium   rajzpályázata
Kiss Dorina (vásárlási utalványt nyert)
Office Depot rajzpályázat
Az egész csoport Tropicariumi belépőt nyert!

Gyöngy Patika rajzpályázata
Nagy Georgina (díjazott)
Lippai Réka (díjazott)

19. Nemzetközi Környezetvédelmi pályázat
Hornyák Emese (3. hely)

Francia nemzetközi rajzpályázat 
Kiss Laura (8. hely)

Fától az erdőt rajzpályázat
Gyurcsa Alexandra (1. hely)
Martincsák Anna (3. hely)

Fák éve c. rajzpályázat
Lugosi Gergely (1. hely)
Jangel Ágnes (díjazott)

ÖKO napló (csoportos  2. hely)
Kiss Laura
Zsidó Zoé
Hornyák Emese
Martincsák Anna
Szabó Viktória

Világ Béke nemzetközi rajzpályázat USA 
Martincsák Anna (díjazott)
Sas Vilmos (díjazott)

Doodle4 országos pályázat (döntős tanulók)
Masa Júlia                                                                                                   
Gyurcsa Alexandra
Fenyvesi Hanna
Tanár: Vida Béláné

Nemzetközi rajzverseny: „Az én családom”
Kiss Laura (arany oklevél)
Tanár: Vida Béláné

FELVÉTELT NYERT NÖVENDÉK
Tamási Fanni (Török Pál utcai Képzőművészeti Szakközépiskola)
Tanár: Morvayné Németh Márta

 

Eredményeink a 2009/2010. tanévben

Versenyek, rendezvények Elért eredmények, helyezések
Kiemelt 1.díj 1.hely. 2.hely. 3.hely. Egyéb Kiemelt nívódíj Nívódíj Dicséret Tanári különdíj
II. Papp Lajos Regionális Zongoraverseny 2 fő 1 fő 1 fő
XI. Országos Klarinétverseny 5 fő
Ferenczy György Országos Zongoraverseny 1 fő
X. Országos Zeneiskolai Kürtverseny 1 fő
XI. Országos Zongoraverseny 2 fő
XI. Országos Alba Regia Kamarazene Verseny 4 fő
XVII. Fővárosi Ütőfesztivál 10 fő
X. Országos Zeneiskolai Kürtverseny 1 fő
Kerületi Ki mit tud 1 fő 2 fő 1 fő
Pentel japán nemzetközi rajzpályázat 1 fő 3 fő 1 fő
Angliai Farm c. Nemzetközi Rajzpályázat 1 fő
Csepel-sziget ifjú tehetségei c. rajzpályázat 2 fő 1 fő
Citroen rajzpályázat 1 fő
Mol tehetségkutató program 2 fő
APEH rajzpályázat 1 fő
Francia Nemzetközi Pályázat 1 fő
 
Zeneművészeti Szakközépiskolába felvett növendékek Név Szak Felkészítő tanár
Pach Dorottya fuvola Sáfár Andrea
Bata Réka magánének Tassonyi Zsoltné
Szántó Márton magánének Tassonyi Zsoltné
Bognár Andrea jazz-ének Tassonyi Zsoltné
Brandenburg Ádám zeneszerzés Horváth Kornél
Bertalan Réka fuvola előkészítő Tóth Anna Zita
Iványi Sámuel ütő Mizsák István

 

2001-től elért eredményeink

Különféle tanszakokra zene-és képzőművészeti szakközépiskolákba felvett növendékeink: 67 tanuló

Zeneművészeti főiskolákra felvett növendékeink: 6 tanuló.

2007-ben intézményünk elnyerte a Kiválóra Minősített Alapfokú Művészetoktatási Intézmény címet. 2008. április 27-én iskolánk megkapta a „Magyar Művészetoktatásért” intézményi szakmai díjat a Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák és a Magyar Zeneművészek és Táncművészek Szakszervezete által létrehozott kuratórium ajánlása révén.
 
A MAGYAR ZENEI ÉLET KIVÁLÓSÁGAI LETTEK:
 
(A teljesség igénye nélkül)
Korrepetítorok az Operaházban és a Nemzeti Énekkarban
Zenekari zenészek a Nemzeti Filharmonikusoknál, a Fesztiválzenekarban, az Operaházban, az Operett Színházban, a Rendőrzenekarban
Magánénekesek az Operaházban és külföldön
Ütősök az Amadinda együttesben, illetve a Stuttgarti Rádió zenekarában
 
A 43 tagú tanári karból nyolcan ennek a zeneiskolának a növendékei voltak.
Növendékeink fővárosi, országos és külföldi fellépésekkel gazdagították intézményünk hírnevét.
Továbbra is minden erőnkkel azon fogunk munkálkodni – mint ahogyan eddig is tettük – hogy a hagyományokra épülve, mind szélesebb rétegekhez juttassuk el a zene szeretetét, emelve kerületünk szellemi – kulturális életét.
Pesterzsébet önkormányzatának Díszülésen átadták a Pesterzsébet Díszpolgára, a Pesterzsébet Kultúrájáért, Pesterzsébet Egészségügyéért – Szociális Munkáért, a Pesterzsébet Gyermekeiért, valamint a Pesterzsébet Sportjáért kitüntető címeket. Zeneiskolánk két tanára is részesült az idei elismerésben! Gratulálunk nekik!

Pesterzsébet Díszpolgára - Horváth Kornél
A Lajtha László Alapfokú Művészetoktatási Intézményben 1997-tol dolgozik, 2000 óta kinevezett zongoratanárként és korrepetitorként. A Virág Benedek utcai idősek otthonába szervez növendékhangversenyeket, kolleganőjével közös énekes növendékeikkel hosszú évek óta járnak fellépni a Vas Gereben utcai Gyermekotthonba, a kerületi idősek napköziotthonaiba, több mint 20 éve számos óvoda és iskola karácsonyi ünnepségén szolgálnak színvonalas zenével. A kitüntetést Szabados Ákos polgármester nyújtotta át.

Pesterzsébet Gyermekeiért kitüntető cím - Kolossa András
1977 óta tanára a Lajtha László Alapfokú Művészetoktatási Intézménynek. Tanítványai területi és országos versenyeken dobogós helyezéseket értek és érnek el. 1989-ben megalakította az intézmény fúvószenekarát. A hazai szereplések mellett számtalan külföldi fellépésen is részt vettek. Másfél évtizede szervez diákjainak balatoni tábort, ahol a turistákat is színvonalas muzsikával szórakoztatják. Kedves személyiségének köszönhetően minden növendék kitüntetésnek tekinti a fúvószenekari tagságot. Az elismerést dr. Kiss Irén címzetes főjegyző nyújtotta át.

 

Eseménynaptár

2017. december
H K Sze Cs P Szo V




1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

Támogatónk

A MusicMall hangszerek és hangszerkiegészítők webáruháza, iskolánk kiemelt partnere. Növendékeink számára kiemelt kedvezményeket biztosítanak, melyet egy egyszerű regisztráció után azonnal igénybe vehetnek. Kattints ide a regisztrációhoz:

http://musicmall.hu/prestashop/login?back=my-account

A webáruház folyamatosan bővülő kínálatában minden megtalálható, ami a zenetanuláshoz szükséges. Forduljon bizalommal az áruház vevőszolgálatához az alábbi elérhetőségeken:
www.musicmall.hu
info@musicmall.hu
+36-30-823-88-72

 

Alapítványi támogatás

Máté János Zene- és Művészeti Alapítvány

Kérjük támogassa iskolánkat adója 1%-val.

Rendelkető nyilatkozat PDF formátumban letölthető itt.

Bankszámlaszám:
11720001-20206363-00000000

 

Facebook

 

Iskolánk fenntartója

Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
 

Partnereink

Oktatási HivatalMZMSZPesterzsébet ÖnkormányzataCsili Művelődési Központ
 
Copyright © 2015 - Lajtha László Alapfokú Művészeti Iskola
Oldalaink összeállításakor arra törekedtünk, hogy az érdeklődők - ezen belül is elsősorban jelenlegi és jövendő diákjaink, szüleik, pedagógusaink - számára minél teljesebb képet adjunk iskolánk életéről, eleget téve egyben tájékoztatási kötelezettségeinknek is. Oldalainkra mutató linkeket szívesen fogadunk és kölcsönösségi alapon magunk is elhelyezünk ilyeneket!